top of page
gavurga s.png

Gavurga Çikolata Kahve Kuruyemiş tescilli bir markadır. 2019 yılından itibaren KKTC resmi bayisi olarak hizmetinizdeyiz. İthalatçı bir firma olarak satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz üretici fabrikalardan hizmetinize sunulmaktadır. Tüm çikolata ürünlerimiz Türkiye resmi bayisi olduğumuz Melodi Çikolata ürünüdür. Tüm kuruyemiş çeşitlerimiz için ise Türkiye'nin ilgili yörelerinden tüm Gavurga bayileri için en kalitelileri özenle seçilmektedir. Kahvemiz, tam damak tadınıza göre özenle kavrulup hazırlanmaktadır.

Değirmenden taze taze çekilirken çıkan mis gibi kahve kokusu, yanında ise en özel çikolata veya lokum seçenekleriyle sohbet hiç bitmesin diye de çıtır çıtır kuruyemiş...

Bu keyfi bulabileceğiniz tek adres...

                       

Havale ile ödeme için Hesap Bilgileri

Gavurga Çikolata Kahve Kuruyemiş Şekerleme Gıda Sanayi ve Ticaret Limited

TR53 0003 2000 0000 0075 6231 74

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi şehirlere teslimat yapıyorsunuz?

 

Tüm Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti şehirlerine teslimatımız vardır. Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, İskele, Güzelyurt ve Lefke.

 

Kargo ücretleri ne kadardır?

500 TL ve üzeri alışverişlerde tüm bölgelere standart kargo ÜCRETSİZDİR.

500 TL altındaki alışverişlerinizde standart kargo ücreti tüm şehirlere sabit 50 TL'dir.

1000 TL ve üzeri alışverişlerde Lefkoşa ve Girne Merkeze hızlı kargo ÜCRETSİZDİR.

1000 TL altındaki alışverişlerde Lefkoşa ve Girne Merkeze hızlı kargo ücreti 75 TL'dir.

 

Siparişim ne zaman elimde olur?

Lefkoşa ve Girne için siparişleriniz onaylandıktan sonra standart kargo ile en geç 2 iş günü mesai bitiminde teslim edilmiş olur.

Diğer tüm şehirler için siparişleriniz onaylandıktan sonra standart kargo ile en geç üç iş günü içinde teslim edilmiş olur.

Hızlı kargo hizmeti sadece Lefkoşa ve Girne Merkez için geçerlidir. Hızlı kargoda saat 13:00 öncesinde onaylanan siparişleriniz aynı gün teslim edilmiş olur.

Özel teslimat saatleri için lütfen bize ulaşın.

Kurumlar için toplu sipariş var mı?

 

Her tür toplu siparişleriniz için ''İletişim'' bölümünden teklif formu ile bize ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda teklifiniz hazırlanıp size dönüş yapılacaktır.

Özel günler veya şirketler için baskılı çikolata yapıyor musunuz?

Kişiye özel renkli baskılı sargılı çikolata modellerimiz mevcuttur. ''İletişim'' bölümünden teklif formu ile bize ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda teklifiniz hazırlanıp size dönüş yapılacaktır.

Ürünler taze mi?

 

Tüm ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksine göre uygun sabit hava sıcaklığında ve sabit nem oranında muhafaza edilmektedir. Firmamız tüm ürünlerin taze olduğunu kesinlikle garanti eder. 

 

İade koşulları nelerdir?

Ürünlerimiz gıda ürünü olduğu için hijyenik bir şekilde el değmeden siparişleriniz hazırlanır ve hijyen koşulları  sebebiyle iade kabul edilmez.

Siparişim hediyedir not ekleyebilir miyim?

 

Sipariş sepetinizdeki ''Bir not ekle'' bölümüne arzu ettiğiniz notunuzu yazabilirsiniz.

bottom of page